Hot Deals
Gablota ogłoszeniowa wewnętrzna z blachą 16 x A4 - 124,2×89,4×3,2 cm cm

Gablota ogłoszeniowa wewnętrzna z blachą 16 x A4 - 124,2×89,4×3,2 cm cm

1 220,00 zł

Gablo­ta ogłoszeniowa wewnętrzna Natura

Gablota wewnętrzna w delikatnej ramie z anodowanego aluminium. Ponadczasowy i klasyczny design. Drzwi frontowe wpasowane wewnątrz profilu gabloty


Przestronna Powierzchnia Użytkowa


Gablo­ta Natura stanowi ide­alne rozwiązanie dla Twoich potrzeb ekspozycyjnych. Jej prze­my­ślnie zapro­jek­to­wana powierzchnia użytkowa może pomieścić nawet do 18 arkuszy A4, zapew­nia­jąc równo­mier­ne rozmieszczenie oraz czytelną ekspo­zy­cję Twoich tre­ści.

Najwyższa Jakość MateriałówW tej gablo­cie jakość to pri­ory­tet. Solid­na aluminiowa rama jest anodo­wana, co nadaje jej trwa­łość i odpo­rność na uszkodze­nia. Szyba z akrylu o grubości 3 mm jest klarowna i odporna na uszkodze­nia.Montaż naścienny w 4 Narożnikach GablotyGablo­ta Natura została prze­myś­lana tak, aby jej mon­taż był wyjąt­ko­wo łatwy i bez­pieczny. Dzięki zamkowi osadzo­nemu w szybie oraz montażowi naściennemu w czterech narożnikach, Twoje treści są zabezpieczone i wyeks­po­no­wane w sposób bez­pieczny.


Różnorodność Opcji Dostępnych na ZamówienieChcemy dostosować Gablo­tę Natura do Twoich indywidualnych potrzeb. Dlatego mamy dla Ciebie róż­norod­ne opcje dostępne na zamówienie, takie jak lakie­ro­wanie ramek w wybranych kolorach ze wzornika RAL, zamki o niepowtarzalnych numerach, blacha ceramiczna na tyle gabloty oraz szyba wykonana z poliwęglanu, oświetlenie wewnętrzne LED. Oto Twoja szansa na stworzenie gablo­ty idealnie dopa­sowanej do Twojego stylu i potrzeb.

Gablo­ta ogłoszeniowa Natura - więcej niż tylko gablo­ta. To elegancja, funkcjo­nal­ność i nie­zawod­ność w jednym. Daj swoim tre­ściom możliwość wybi­cia się i prezen­tuj je w najlepszym świetle dzięki tej wyjąt­kowej gablo­cie.

DANE TECHNICZNE:

· głębokość gabloty: całkowita 32 mm, użytkowa  22 mm (blacha) lub 13 mm (korek )

· szyba z akrylu gr. 3 mm , drzwi frontowe wpasowane wewnątrz profilu gabloty

· trwałe zawiasy z mosiężnymi sworzniami

· montaż naścienny  w 4 narożnikach tylnej ściany gabloty

· zamek osadzony w akrylu

· tył gabloty z magnetycznej suchościernej blachy lakierowanej w kolorze białym

Opcje dostępne na zamówienie:

oświetlenie wewnętrzne LED,

lakierowanie ram ze wzornika  kolorów RAL

indywidualne zamki o niepowtarzających się  numerach 

blacha ceramiczna na tyle gabloty

szyba z  poliwęglanu.help_outlineZapytaj o produkt
Gablota ogłoszeniowa wewnętrzna z blachą 16 x A4 - 124,2×89,4×3,2 cm cm

Gablota ogłoszeniowa wewnętrzna z blachą 16 x A4 - 124,2×89,4×3,2 cm cm