Hot Deals

Panele space wall

Aktywne filtry

Jest 45 produktów.

Pokazano 1-30 z 45 pozycji

W kategorii Panele Space Wall proponujemy Państwu nowoczesne i co raz chętniej stosowane rozwiązanie jakim są panele space wall i panele shop wall. Występują one w standardowym wymiarze 200x90 cm, jednakże istnieje możliwość dopasowania wymiaru do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Panele space wall wykonane są z płyt mdf natomiast ich krawędzie mogą być pokryte okleiną PCV lub zakończone aluminiowymi listwami. Ponadto istnieje możliwość zamontowania do panelów haczyków, półek szklanych, półkę z płyty, plexy, wieszaków bądź uchwytów co pozwoli na efektowną ekspozycję prezentowanych towarów.

Panele space wall to dodatki do sklepów i przestrzeni handlowych, które są wykonywane z trwałej płyty meblowej MDF. Ich głównym zadaniem jest zaprezentowanie klientom produktów w sposób jak najbardziej przyjazny z możliwością dotknięcia i bliższego zapoznania z produktem.

Niezależnie od tego, jakiej branży sklep prowadzisz, ważne jest, abyś dołożył wszelkich starań przy przygotowywaniu aranżacji wnętrza. Szczególnie asortyment ekskluzywny wymaga odpowiedniej oprawy. W naszej ofercie proponujemy 
panele space wall naszej produkcji, wyróżniające się wyjątkowym wyglądem oraz szerokimi możliwościami konfiguracji.