Hot Deals
Gablota ogłoszeniowa wewnętrzna z korkiem 2 x A4 - 35.7x48x3.3 cm

Gablota ogłoszeniowa wewnętrzna z korkiem 2 x A4 - 35.7x48x3.3 cm

410,00 zł

Gablo­ta ogłoszeniowa wewnętrzna lub zewnętrzna Tendance

Płytka gablota wykonana z cienkiego, prostego i eleganckiego aluminiowego profilu. Dzięki ramie drzwi, która od frontu stanowi jednolitą całość  gablota Tendance może być wykorzystywana zarówno jako gablota zewnętrzna jak i wewnętrzna (w wersji z blachę magnetyczną). Wodoszczelność oraz odporność na pył i zabrudzenia zapewniają, poza ukształtowaniem profili,  również uszczelki osadzone na trzech bokach ramy. Bok czwarty (dolny) bez wklejonej  uszczelki umożliwia naturalną wentylację i zapobiega parowaniu wewnętrznej strony szyby . Gablota zawsze w standardzie otrzymuje system uszczelek więc użytkownik sam decyduje o jej formie użytkowania, Dodatkowym atutem gabloty jest szeroki wybór wersji montażu: wisząca - montaż do ściany, wolnostojąca - na dwóch bądź jednym słupie


Przestronna Powierzchnia Użytkowa

Gablo­ta Tendance stanowi ide­alne rozwiązanie dla Twoich potrzeb ekspozycyjnych. Jej prze­my­ślnie zapro­jek­to­wana powierzchnia użytkowa może pomieścić nawet do 9 arkuszy A4, zapew­nia­jąc równo­mier­ne rozmieszczenie oraz czytelną ekspo­zy­cję Twoich tre­ści.

Najwyższa Jakość MateriałówW tej gablo­cie jakość to pri­ory­tet. Solid­na aluminiowa rama jest anodo­wana, co nadaje jej trwa­łość i odpo­rność na uszkodze­nia. Szyba z akrylu o grubości 3 mm jest klarowna i odporna na uszkodze­nia.Montaż naścienny w 4 Narożnikach GablotyGablo­ta Tendance została prze­myś­lana tak, aby jej mon­taż był wyjąt­ko­wo łatwy i bez­pieczny. Dzięki zamkowi osadzo­nemu w szybie oraz montażowi naściennemu w czterech narożnikach, Twoje treści są zabezpieczone i wyeks­po­no­wane w sposób bez­pieczny.


Różnorodność Opcji Dostępnych na ZamówienieChcemy dostosować Gablo­tę Tendance do Twoich indywidualnych potrzeb. Dlatego mamy dla Ciebie róż­norod­ne opcje dostępne na zamówienie, takie jak lakie­ro­wanie ramek w wybranych kolorach ze wzornika RAL, zamki o niepowtarzalnych numerach, blacha ceramiczna na tyle gabloty oraz szyba wykonana z poliwęglanu. Oto Twoja szansa na stworzenie gablo­ty idealnie dopa­sowanej do Twojego stylu i potrzeb.

Gablo­ta ogłoszeniowa Tendance - więcej niż tylko gablo­ta. To elegancja, funkcjo­nal­ność i nie­zawod­ność w jednym. Daj swoim tre­ściom możliwość wybi­cia się i prezen­tuj je w najlepszym świetle dzięki tej wyjąt­kowej gablo­cie.

DANE TECHNICZNE:

  • powierzchnia użytkowa - 2 x A4
  • głębokość: całkowita 33 mm, użytkowa 24 mm (blacha) 14 mm (korek)
  • szyba z akrylu gr. 3 mm
  • montaż naścienny w 4 narożnikach gabloty
  • zamek osadzony w szybie
  • tył gabloty korek
  • Opcje dostępne na zamówienie: lakierowanie ram w kolorach ze wzornika RAL, zamek o niepowtarzających się numerach, blacha ceramiczna na tyle gabloty, szyba z poliwęglanu.
  • drzwiczki 1 skrzydłowe
  • orientacja pionowahelp_outlineZapytaj o produkt
Gablota ogłoszeniowa wewnętrzna z korkiem 2 x A4 - 35.7x48x3.3 cm

Gablota ogłoszeniowa wewnętrzna z korkiem 2 x A4 - 35.7x48x3.3 cm